˝Vitaminsko-mineralni status kod bolesti štitnjače˝, 8.2.

- Interaktivno-edukativna radionica -

Poštovani članovi Udruženja za bolesti štitnjače "Štit" pozivamo vas da uzmete učešće u edukativnoj radionici čiju ste temu vi birali.

Voditeljica radionice dr ph. sc. Maida Šljivić Husejnović će vam pobliže objasniti značaj kontrole vitaminsko-mineralnog statusa kod oboljenja štitnjače, kako i koje suplemente koristiti, koja hrana pogoduje pojedacnim stanjima deficijencije vitamina i minerala, te ce odgovoriti na sve vase nedoumice sa kojima se borite.

Edukacija je besplatna za članove Udruženja "Štit", a ostali zainteresovani gradjani svoje mjesto mogu obezbijediti uplatom donacije Udruženju od minimalno 5 KM.

Prijem novih članova će biti od 16:30h u Slavinovićima (Mandžukovac) u kući Udruženja Prijateljice. Radionica počinje 8. februara u 17:00 sati, a predviđeno vrijeme trajanja je 2 sata.

stit

 • Udruženje "Štit"

Za sve vas koji zelite saznati vise o bolesti štitnjače, želite bolju i kvalitetniju uslugu zdravstvene zaštite, Udruženje "Štit" je obećalo provoditi i izvansistemske aktivnosti koje će povećati podršku oboljelima i članovima porodice u smislu podizanja svijesti o ulozi i značaju štitnjače, prevenciji bolesti i bolestima štitnjače kroz osnaživanje oboljelih pružajući različite vidove pomoći, kroz razne radionice (psihološke, ljekarske informativne i savjetodavne) te grupe za samopomoć shodno potrebama i prioritetima oboljelih.

Učlanjenjem u Udruzenje za bolesti stitnjace "ŠTIT" postajete dio grupe koja se odlučila boriti za poboljšanje zdravstvenih usluga, osvještavanje društva u cjelini o bolestima štitnjače i još mnogo toga..

 • Šta vam omogućava učlanjenje u "ŠTIT"?

Nudimo besplatne edukacijske programe za naše članove (programi iz oblasti zdravlja, psihologije, nutricionizma, umjetnosti, životnih vještina i druge shodno potrebama i interesovanjima naših članova.

Osnovani smo u septembru 2019. godine i u prosloj godini uspjeli smo organizovati i odrzati 4 interaktivne radionice iz razlicitih oblasti, a opet sve u vezi sa zdravljem i stitnom zlijezdom.

Kontakt telefon udruzenja : 061 963 864.

Dobro nam dosli.

https://www.facebook.com/events/204194687649836/?sfnsn=mo

 • TK Najava događaja

  • 7. Tuzla Brain Week, 9–13. marta

   7. Tuzla Brain Week, 9–13. martaTuzla Brain Week (TBW) 2020., projekat je koji se realizira u okviru globalne sedmice mozga, a koji ima za cilj podrobnije upoznavanje šire javnosti s oblašću neuroznanosti. Ova godina je posebna za...

  • Danas 35. redovna sjednica Vlade TK

   Danas 35. redovna sjednica Vlade TKU utorak 10.3.2020. godine sa početkom u 8,oo sati u sali za sjednice na 2. spratu u zgradi Vlade Kantona ul. Rudarska 65, biće održana 35. redovna sjednica Vlade Tuzlanskog kantona. Na dnevnom redu...

  • Danas potpisivanja donorskih kartica

   Danas potpisivanja donorskih kartica - 7.3. u Tuzli, 13.3. u  Živinicama - Članovi  Udruženja dijaliziranih i transplantiranih bolesnika TK, čine puno da ukažu na značaj doniranja organa i tkiva. Stalna edukacija građanstva, isticanje...

  • 4. Sajam visokog obrazovanja, 3. i 4. marta

   4. Sajam visokog obrazovanja, 3. i 4. marta- Šta i kako studirati : 4. Sajam visokog obrazovanja u Tuzli okuplja izlagače iz BiH i regije - Sajam visokog obrazovanja, u svom četvrtom izdanju i ove godine će u Tuzli  predstaviti veliki broj...

  • Danas 34. redovna sjednica Vlade TK

   Danas 34. redovna sjednica Vlade TKU srijedu 3.3.2020. godine sa početkom u 9,oo sati u sali za sjednice na 2. spratu u zgradi Vlade Kantona ul. Rudarska 65, biće održana 34. redovna sjednica Vlade Tuzlanskog kantona. Na dnevnom redu...

  • Vlada TK: Program obilježavanja 1. marta

   Vlada TK: Program obilježavanja 1. martaP R O G R A M SKUPŠTINE I VLADE TUZLANSKOG KANTONA POVODOM OBILJEŽAVANJA DANA NEZAVISNOSTI BOSNE I HERCEGOVINE Nedelja, 1.3.2020. godineProgram obilježavanja 1. marta - Dana nezavisnosti Bosne i...

  << < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

 cydonia2

solana1

adriatic

izazovb

TQM

 kapija3

grad tuzla1 

 

 

 

 pavic1

Banner Lukavac 180x112

golden jan 2020

emma

tztk

piemonte1

imel2

vlada tk1