U subotu (30.04.2017.godine), održan je 16. “McDonalds Lima kup”, u Osijeku. Plivalo se u malom (25 metara) bazenu, sa 6 staza i ručnim mjerenjem vremena. U konkurenciji 300 takmičara iz 18 plivačkih klubova iz Srbije, Hrvatske i Bosne i Hercegovine, nastupilo je i 9 takmičara plivačkog kluba Zmaj-Alpamm Tuzla (1 djevojčica i 8 dječaka): Amina Hadžimehmedović, Azur Halilović. Elnur Fazlić, Dani Pirić, Ajdin Jahić, Adnan Sarajlić, Dani Trutović, Danis Karahodža, Kenan Dračić. Naši najbrži takmičari su osvojili 7 medalja (3 zlatne, 2 srebrne i 2 bronzane medalju):
• Kenan Dračić ('06) – u kategoriji 2006. godišta Kenan je osvojio 4 medalje i to na 50 metara delfin, slobodnim i leđnim stilom zlatne medalje, te bronzanu medalju u disciplini 50 metara prsno. Kenan je ovim uspjehom izborio titulu najuspješnijeg takmičara mitinga za što je nagrađen posebnim peharom i nagradama sponzora takmičenja.
• Adnan Sarajlić (’04) – je osvojio srebrnu medalju u disciplini 50 metara prsno
• Elnur Fazlić (’07) – je osvojio srebrnu medalju u discipline 50 metara prsno u svojoj kategoriji.
• Danis Karahodža (’07) – je osvojio bronzanu medalju u discipline 50 metara delfin stilom
ČESTITAMO SVIM NAŠIM TAKMIČARIMA, TE IM ŽELIMO SREĆU NAREDNI VIKEND NA MITINGU "ŠEGRT HLAPIĆ" U SLAVONSKOM BRODU, saopćeno je iz P.K.“Zmaj-Alpamm“.